Publicerad igår

4-rums lägenhet på 84m² i Märsta

Idungatan, 195 54 Märsta, Sweden

15 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Idungatan, Märsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

84 m²

Pris

15 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

189 kr

Karta

Annonsen ligger på Idungatan, 195 54 Märsta, Sweden

Laddar karta