2-rums lägenhet på 40m² i Stockholm

Igeldammsgatan, 112 49 Stockholm, Sweden

18 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 25-05-2026

apartment at Igeldammsgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

18 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

25-05-2026

Pris per m²

450 kr

Karta

Annonsen ligger på Igeldammsgatan, 112 49 Stockholm, Sweden

Laddar karta