2-rums lägenhet på 68m² i Stockholm

Inteckningsvägen, 129 31 Stockholm, Sweden

12 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-02-2026

apartment at Inteckningsvägen, Hägersten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

68 m²

Pris

12 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-02-2026

Pris per m²

184 kr

Karta

Annonsen ligger på Inteckningsvägen, 129 31 Stockholm, Sweden

Laddar karta