2-rums lägenhet på 65m² i Gnosjö

Kapellgatan, 583 31 Gnosjö, Sweden

6 450 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Kapellgatan, Gnosjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

65 m²

Pris

6 450 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

99 kr

Karta

Annonsen ligger på Kapellgatan, 583 31 Gnosjö, Sweden

Laddar karta