Publicerad idag

3-rums lägenhet på 76m² i Göteborg

Karlavagnsgatan, 417 52 Gothenburg, Sweden

17 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Karlavagnsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

17 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

230 kr

Karta

Annonsen ligger på Karlavagnsgatan, 417 52 Gothenburg, Sweden

Laddar karta