Lägg till i favoriter
Kullavik, Kungsbacka Kommun, Sweden
4 000 kr / månad
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
13 m²
Pris
4 000 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
308 kr
Annonsen ligger på Kullavik, Kungsbacka Kommun, Sweden
Laddar karta
Månadsavgift
Budgetvänligt: Priset är under genomsnittet
Priset på denna fastighet ligger långt under det genomsnittliga marknadspriset, vilket ger dig ett fantastiskt värde för pengarna.
Några problem med den här annonsen?Anmäl det till vårt team.