3-rums lägenhet på 68m² i Västerås

Karlsgatan, 722 13 Västerås, Sweden

14 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Karlsgatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

68 m²

Pris

14 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

210 kr

Karta

Annonsen ligger på Karlsgatan, 722 13 Västerås, Sweden

Laddar karta