Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 27m² i Stockholm

Klockelundsvägen, 123 63 Stockholm, Sweden

9 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-10-2026

apartment at Klockelundsvägen, Farsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

9 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-10-2026

Pris per m²

363 kr

Karta

Annonsen ligger på Klockelundsvägen, 123 63 Stockholm, Sweden

Laddar karta