3-rums lägenhet på 40m² i Lomma

Lomma, Lomma Kommun, Sweden

12 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Knopgränd, Lomma

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

40 m²

Pris

12 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

300 kr

Karta

Annonsen ligger på Lomma, Lomma Kommun, Sweden

Laddar karta