1-rums lägenhet på 23m² i Täby

Kometvägen, 183 32 Täby, Sweden

6 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Kometvägen, Täby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

23 m²

Pris

6 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

287 kr

Karta

Annonsen ligger på Kometvägen, 183 32 Täby, Sweden

Laddar karta