3-rums lägenhet på 75m² i Uppsala

Körvelgatan, 754 49 Uppsala, Sweden

11 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Körvelgatan, Uppsala

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

11 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Körvelgatan, 754 49 Uppsala, Sweden

Laddar karta