Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 45m² i Stockholm

Kungsholms Strand, 112 48 Stockholm, Sweden

14 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Kungsholms strand, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

14 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

311 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsholms Strand, 112 48 Stockholm, Sweden

Laddar karta