Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 40m² i Stockholm

Kungstensgatan, 113 60 Stockholm, Sweden

14 198 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 28-06-2026

apartment at Kungstensgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

14 198 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

28-06-2026

Pris per m²

355 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungstensgatan, 113 60 Stockholm, Sweden

Laddar karta