1-rums lägenhet på 24m² i Bro

Lantmätarvägen, 197 35 Bro, Sweden

5 010 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lantmätarvägen, Bro

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

5 010 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

209 kr

Karta

Annonsen ligger på Lantmätarvägen, 197 35 Bro, Sweden

Laddar karta