4-rums lägenhet på 120m² i Göteborg

Lilla Marconigatan, 421 44 Gothenburg, Sweden

18 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lilla Marconigatan, Västra Frölunda

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

120 m²

Pris

18 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Lilla Marconigatan, 421 44 Gothenburg, Sweden

Laddar karta