3-rums lägenhet på 76m² i Göteborg

Lillekärr Södra, 425 31 Gothenburg, Sweden

15 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lillekärr Södra , Hisings Kärra

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

15 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

197 kr

Karta

Annonsen ligger på Lillekärr Södra, 425 31 Gothenburg, Sweden

Laddar karta