2-rums lägenhet på 66m² i Sävsjö

Lillgatan, 576 32 Sävsjö, Sweden

6 707 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lillgatan, Sävsjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

6 707 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

102 kr

Karta

Annonsen ligger på Lillgatan, 576 32 Sävsjö, Sweden

Laddar karta