1-rums lägenhet på 30m² i Göteborg

Lindholmsallén, 402 71 Gothenburg, Sweden

11 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Lindholmsallén, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

11 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

387 kr

Karta

Annonsen ligger på Lindholmsallén, 402 71 Gothenburg, Sweden

Laddar karta