Publicerad idag

4-rums lägenhet på 160m² i Norrköping

Linköpingsvägen, 603 78 Norrköping, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Linköpingsvägen, Norrköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

160 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

100 kr

Karta

Annonsen ligger på Linköpingsvägen, 603 78 Norrköping, Sweden

Laddar karta