2-rums lägenhet på 41m² i Bjärtrå distrikt

Lugnviksvägen, 872 96 Bjärtrå District, Sweden

5 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lugnviksvägen, Kramfors

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

41 m²

Pris

5 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Lugnviksvägen, 872 96 Bjärtrå District, Sweden

Laddar karta