Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 65m² i Malmö

Lundavägen, 232 31 Malmö, Sweden

9 916 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-08-2026

apartment at Lundavägen, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

9 916 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-08-2026

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Lundavägen, 232 31 Malmö, Sweden

Laddar karta