1-rums lägenhet på 29m² i Norrtälje

Lundmansgatan, 761 43 Norrtälje, Sweden

6 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 17-05-2026

apartment at Lundmansgatan, Norrtälje

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

29 m²

Pris

6 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

17-05-2026

Pris per m²

224 kr

Karta

Annonsen ligger på Lundmansgatan, 761 43 Norrtälje, Sweden

Laddar karta