3-rums lägenhet på 72m² i Borås

Majorsgatan, 504 31 Borås, Sweden

10 830 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Majorsgatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

10 830 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Majorsgatan, 504 31 Borås, Sweden

Laddar karta