1-rums lägenhet på 35m² i Halmstad

Malcusgatan, 302 69 Halmstad, Sweden

7 265 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Malcusgatan, Halmstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

7 265 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

208 kr

Karta

Annonsen ligger på Malcusgatan, 302 69 Halmstad, Sweden

Laddar karta