3-rums lägenhet på 71m² i Järfälla kommun

Mäldgatan, 177 41 Järfälla kommun, Sweden

17 069 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Mäldgatan, Järfälla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

17 069 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

240 kr

Karta

Annonsen ligger på Mäldgatan, 177 41 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta