Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 20m² i Sollentuna kommun

Malmvägen, 191 60 Sollentuna kommun, Sweden

8 141 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 19-05-2026

apartment at Malmvägen, Sollentuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

20 m²

Pris

8 141 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

19-05-2026

Pris per m²

407 kr

Karta

Annonsen ligger på Malmvägen, 191 60 Sollentuna kommun, Sweden

Laddar karta