Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 84m² i Järfälla kommun

Månadsvägen, 177 60 Järfälla kommun, Sweden

14 111 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-06-2026

apartment at Månadsvägen, Järfälla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

84 m²

Pris

14 111 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-06-2026

Pris per m²

168 kr

Karta

Annonsen ligger på Månadsvägen, 177 60 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta