3-rums lägenhet på 70m² i Upplands Väsby

Upplands Väsby, Upplands Väsby Kommun, Sweden

15 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Mandelgatan, Upplands Väsby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

15 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

223 kr

Karta

Annonsen ligger på Upplands Väsby, Upplands Väsby Kommun, Sweden

Laddar karta