3-rums lägenhet på 74m² i Borås

Mannerfelts väg, 504 31 Borås, Sweden

12 524 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-03-2026

apartment at Mannerfelts väg, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

12 524 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-03-2026

Pris per m²

169 kr

Karta

Annonsen ligger på Mannerfelts väg, 504 31 Borås, Sweden

Laddar karta