Publicerad för 5 dagar sedan

4-rums lägenhet på 89m² i Kiruna kommun

Maria Taavenikus gata, 981 34 Kiruna kommun, Sweden

13 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Maria Taavenikus gata, Kiruna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

89 m²

Pris

13 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

146 kr

Karta

Annonsen ligger på Maria Taavenikus gata, 981 34 Kiruna kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar