3-rums lägenhet på 80m² i Stockholm

Mellanbergsvägen, 129 31 Stockholm, Sweden

5 750 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Mellanbergsvägen, Hägersten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

5 750 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

72 kr

Karta

Annonsen ligger på Mellanbergsvägen, 129 31 Stockholm, Sweden

Laddar karta