3-rums lägenhet på 71m² i Borås

Moldegatan, 504 32 Borås, Sweden

10 541 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Moldegatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

10 541 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Moldegatan, 504 32 Borås, Sweden

Laddar karta