2-rums lägenhet på 69m² i Karlstad

Mossgatan, 654 67 Karlstad, Sweden

9 868 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Mossgatan, Karlstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

69 m²

Pris

9 868 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på Mossgatan, 654 67 Karlstad, Sweden

Laddar karta