Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 83m² i Stockholm

Multrågatan, 162 55 Stockholm, Sweden

16 824 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 18-05-2026

apartment at Multrågatan, Vällingby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

16 824 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

18-05-2026

Pris per m²

203 kr

Karta

Annonsen ligger på Multrågatan, 162 55 Stockholm, Sweden

Laddar karta