3-rums lägenhet på 69m² i Uppsala

Murargatan, 754 37 Uppsala, Sweden

15 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-05-2026

apartment at Murargatan, Uppsala

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

69 m²

Pris

15 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-05-2026

Pris per m²

217 kr

Karta

Annonsen ligger på Murargatan, 754 37 Uppsala, Sweden

Laddar karta