3-rums lägenhet på 90m² i Gimmersta

Myggdalsvägen, 135 35 Gimmersta, Sweden

14 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Myggdalsvägen, Tyresö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

90 m²

Pris

14 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

156 kr

Karta

Annonsen ligger på Myggdalsvägen, 135 35 Gimmersta, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar