4-rums lägenhet på 82m² i Kristianstad

Näsbychaussén, 291 36 Kristianstad, Sweden

9 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Näsbychaussén, Kristianstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

82 m²

Pris

9 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Näsbychaussén, 291 36 Kristianstad, Sweden

Laddar karta