Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 28m² i Stockholm

Norrbackagatan, 113 40 Stockholm, Sweden

13 415 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Norrbackagatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

13 415 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

479 kr

Karta

Annonsen ligger på Norrbackagatan, 113 40 Stockholm, Sweden

Laddar karta