1-rums lägenhet på 35m² i Västerås

Nygårdsgatan, 722 19 Västerås, Sweden

20 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Nygårdsgatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

20 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

594 kr

Karta

Annonsen ligger på Nygårdsgatan, 722 19 Västerås, Sweden

Laddar karta