2-rums lägenhet på 49m² i Handen

Nynäsvägen, 136 47 Handen, Sweden

10 631 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Nynäsvägen, Handen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

49 m²

Pris

10 631 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

217 kr

Karta

Annonsen ligger på Nynäsvägen, 136 47 Handen, Sweden

Laddar karta