3-rums lägenhet på 78m² i Klågerup

Klågerup, Svedala Kommun, Sweden

9 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Nyvångsvägen, Klågerup

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

9 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Klågerup, Svedala Kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar