4-rums lägenhet på 108m² i Hörby

Hörby, Hörby Kommun, Sweden

10 250 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Önneköp Alberts väg, Hörby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

108 m²

Pris

10 250 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

95 kr

Karta

Annonsen ligger på Hörby, Hörby Kommun, Sweden

Laddar karta