Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 82m² i Boo

Saltsjö-Boo, Nacka Kommun, Sweden

18 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Ormingeringen, Saltsjö-boo

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

18 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

220 kr

Karta

Annonsen ligger på Saltsjö-Boo, Nacka Kommun, Sweden

Laddar karta