Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 61m² i Nacka

Östra Granittrappan, 131 57 Nacka, Sweden

17 355 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 05-06-2026

apartment at Östra granittrappan, Nacka

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

61 m²

Pris

17 355 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

05-06-2026

Pris per m²

285 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Granittrappan, 131 57 Nacka, Sweden

Laddar karta