2-rums lägenhet på 63m² i Sävsjö

Östra Parkgatan, 576 32 Sävsjö, Sweden

6 246 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Östra Parkgatan, Sävsjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

6 246 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

99 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Parkgatan, 576 32 Sävsjö, Sweden

Laddar karta