Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 87m² i Malmö

Östra Stallmästaregatan, 217 51 Malmö, Sweden

15 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Östra Stallmästaregatan, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

87 m²

Pris

15 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

172 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Stallmästaregatan, 217 51 Malmö, Sweden

Laddar karta