3-rums lägenhet på 70m² i Göteborg

Backa, Göteborg, Sweden

9 410 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Övralidsgatan, Hisings Backa

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

9 410 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

134 kr

Karta

Annonsen ligger på Backa, Göteborg, Sweden

Laddar karta