4-rums lägenhet på 88m² i Östersund

Övre Hantverksgatan, 831 36 Östersund, Sweden

17 940 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Övre Hantverksgatan, Östersund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

88 m²

Pris

17 940 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

204 kr

Karta

Annonsen ligger på Övre Hantverksgatan, 831 36 Östersund, Sweden

Laddar karta