1-rums lägenhet på 31m² i Helsingborg

Övre Holländaregatan, 252 48 Helsingborg, Sweden

5 573 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Övre Holländaregatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

5 573 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Övre Holländaregatan, 252 48 Helsingborg, Sweden

Laddar karta