2-rums lägenhet på 58m² i Halmstad

Pilefeltsgatan, 301 18 Halmstad, Sweden

7 640 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Pilefeltsgatan, Halmstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

7 640 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

132 kr

Karta

Annonsen ligger på Pilefeltsgatan, 301 18 Halmstad, Sweden

Laddar karta